Uchwała Głównej Kwatery ZHP nr 17/2014 z dnia 8 maja 2014 r. w sprawie ustanowienia Harcerskiej Odznaki Turystyczno-Krajoznawczej i Grunwaldzkiej Odznaki Turystyczno-Krajoznawczej oraz zatwierdzenia Regulaminu Harcerskiej i Grunwaldzkiej Odznaki Turystyczno-Krajoznawczej

Załączniki

docx
Uchwała Głównej Kwatery ZHP nr 17/2014 z dnia 8 maja 2014 r. w sprawie ustanowienia Harcerskiej Odznaki Turystyczno-Krajoznawczej i Grunwaldzkiej Odznaki Turystyczno-Krajoznawczej oraz zatwierdzenia Regulaminu Harcerskiej i Grunwaldzkiej Odznaki Turystyczno-Krajoznawczej
docx
Załącznik do uchwały Głównej Kwatery ZHP nr 17/2014 z dnia 8 maja 2014 r. w sprawie ustanowienia Harcerskiej Odznaki Turystyczno-Krajoznawczej i Grunwaldzkiej Odznaki Turystyczno-Krajoznawczej oraz zatwierdzenia Regulaminu Harcerskiej i Grunwaldzkiej Odznaki Turystyczno-Krajoznawczej